Šis 0.7 MT (55 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks (5 durvis), ko Mazda ražoja no 1999 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 62Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 659cm3 |
| Dzinēja jauda | 55bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 3 |
| Cilindra diametrs | 68mm |
| Virzuļa gājiens | 60.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3395mm |
| Platums | 1475mm |
| Augstums | 1545mm |
| Garenbāze | 2360mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1295mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1290mm |
| Klīrenss | 175mm |
| Pašmasa | 730kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 30litre |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.2m |
| Vidējais | 5.3 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.