Šis 0.7 Turbo AT 4WD (64 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks (5 durvis), ko Mazda ražoja no 1999 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 106Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 658cm3 |
| Dzinēja jauda | 64bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 3 |
| Cilindra diametrs | 68mm |
| Virzuļa gājiens | 60mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3395mm |
| Platums | 1475mm |
| Augstums | 1595mm |
| Garenbāze | 2360mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1280mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1280mm |
| Klīrenss | 185mm |
| Pašmasa | 800kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 30litre |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 9.2m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Vidējais | 7 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.