Šis S450 CDI 7G-Tronic long base (320 hp) dzinējs tika uzstādīts W221 [Restyling] Sedans (4 durvis), ko Mercedes-Benz ražoja no 2009 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 38 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 690 to 1 300km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.6second |
| Darba tilpums | 3996cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 320bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 730Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2200RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.2m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5226mm |
| Platums | 1871mm |
| Augstums | 1485mm |
| Garenbāze | 3165mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1600mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1606mm |
| Pašmasa | 2150kg |
| Pilnā masa | 2700kg |
| Darba tilpums | 550kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 560litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 560litre |
| Permitted road-train weight | 4800kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic, Lever, Dampers |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 15 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.9 litri / 100km |
| Vidējais | 10.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.