Šis S600 AT long base (517 hp) dzinējs tika uzstādīts W221 [Restyling] Sedans (4 durvis), ko Mercedes-Benz ražoja no 2009 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 38 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 21.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 410 to 900km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.6second |
| Darba tilpums | 5513cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 517bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 830Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800up to 3 500 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 3 |
| Cilindra diametrs | 82mm |
| Virzuļa gājiens | 87mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.2m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5226mm |
| Platums | 1871mm |
| Augstums | 1485mm |
| Garenbāze | 3165mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1600mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1606mm |
| Pašmasa | 2210kg |
| Pilnā masa | 2690kg |
| Darba tilpums | 480kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 560litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 560litre |
| Permitted road-train weight | 4790kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic, Lever, Dampers |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 26 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12 litri / 100km |
| Vidējais | 17.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.