Šis S400 4MATIC 7G-TRONIC PLUS (333 hp) dzinējs tika uzstādīts W222/C217/A217 Maybach sedan 4-doors, ko Mercedes-Benz ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 590 to 970km |
| Degviela | 92 RON |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.1second |
| Darba tilpums | 2996cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 333bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 250 to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 480Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1600up to 4 000 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.3m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 5443mm |
| Platums | 1899mm |
| Augstums | 1498mm |
| Garenbāze | 3365mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1634mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1632mm |
| Pašmasa | 2015kg |
| Pilnā masa | 2670kg |
| Darba tilpums | 655kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 14.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.6 litri / 100km |
| Vidējais | 10.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.