Šis S500 9G-Tronic Plus 4Matic (455 hp) dzinējs tika uzstādīts W222/C217/A217 Maybach sedan 4-doors, ko Mercedes-Benz ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 630 to 1 160km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.8second |
| Darba tilpums | 4663cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 455bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 250 to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 700Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800up to 3 500 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 92.9mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 9 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.3m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 5246mm |
| Platums | 1899mm |
| Augstums | 1496mm |
| Garenbāze | 3165mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1624mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1637mm |
| Pašmasa | 2070kg |
| Pilnā masa | 2750kg |
| Darba tilpums | 680kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 530litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 530litre |
| Permitted road-train weight | 4850kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic, Lever, Dampers |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Dampers |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā perforētā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 15.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.3 litri / 100km |
| Vidējais | 10.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.