Šis S400 d 9G-Tronic 4Matic long base (340 hp) dzinējs tika uzstādīts W222/C217/A217 Sedans (4 durvis), ko Mercedes-Benz ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 16 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 5271mm |
| Platums | 1905mm |
| Augstums | 1496mm |
| Garenbāze | 3165mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1630mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1643mm |
| Pašmasa | 2075kg |
| Pilnā masa | 2800kg |
| Darba tilpums | 725kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Permitted road-train weight | 4900kg |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 1 030 to 1 460km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.2second |
| Darba tilpums | 2925cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 340bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 600 to 4 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 700Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1200up to 3 200 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Cilindru skaits | 6 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 9 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.3m |
| Priekšējā piekare | Pneumatic, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Pneumatic, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā perforētā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 7.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.5 litri / 100km |
| Vidējais | 6.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.