Šis S560 9G-Tronic 4Matic long base (469 hp) dzinējs tika uzstādīts W222/C217/A217 Sedans (4 durvis), ko Mercedes-Benz ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 16 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 5271mm |
| Platums | 1905mm |
| Augstums | 1496mm |
| Garenbāze | 3165mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1630mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1643mm |
| Pašmasa | 2125kg |
| Pilnā masa | 2805kg |
| Darba tilpums | 680kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 530litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 530litre |
| Permitted road-train weight | 4905kg |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.3litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 650 to 1 070km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.9second |
| Darba tilpums | 3982cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 469bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 250 to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 700Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000up to 4 000 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 9 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.3m |
| Priekšējā piekare | Pneumatic, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Pneumatic, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā perforētā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā perforētā diska |
| Pilsētā | 14.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9 litri / 100km |
| Vidējais | 11.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.