Šis SL 65 AMG SPEEDSHIFT PLUS 7G-TRONIC (630 hp) dzinējs tika uzstādīts R231 [Restyling] AMG roadster 2-doors, ko Mercedes-Benz ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 17.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 430 to 850km |
| Degviela | 98 RON |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4second |
| Darba tilpums | 5980cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 630bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 800 to 5 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 1000Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2300up to 4 300 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4633mm |
| Platums | 1877mm |
| Augstums | 1315mm |
| Garenbāze | 2585mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1600mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1604mm |
| Klīrenss | 97mm |
| Pašmasa | 1950kg |
| Pilnā masa | 2210kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 364litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 364litre |
| Virsbūves tips | Roadster |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 20.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.6 litri / 100km |
| Vidējais | 14.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.