Šis SL 65 AMG SPEEDSHIFT PLUS 7G-TRONIC (630 hp) variklis buvo montuojamas R231 [Restyling] AMG roadster 2-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17.4litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.9litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 430 to 850km |
| Kuras | 98 RON |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4second |
| Tūris / talpa | 5980cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 630bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 800 to 5 400RPM |
| Sukimo momentas | 1000Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2300up to 4 300 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 12 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4633mm |
| Plotis | 1877mm |
| Aukštis | 1315mm |
| Važiuoklės bazė | 2585mm |
| Priekinė ašis | 1600mm |
| Galinė ašis | 1604mm |
| Prošvaisa | 97mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1950kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2210kg |
| Min. bagažinės talpa | 364litre |
| Maks. bagažinės talpa | 364litre |
| Kėbulas | Roadster |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 20.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.