Šis 1.8 AT (135 hp) dzinējs tika uzstādīts 6 generation Sedans, ko Mitsubishi ražoja no 1987 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 27 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.8litre |
| Degviela | 95 RON |
| Pašmasa | 1200kg |
|---|---|
| Klīrenss | 170mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1460mm |
| Garenbāze | 2600mm |
| Augstums | 1430mm |
| Garums | 4560mm |
| Platums | 1695mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam, Spring |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
|---|---|
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
|---|---|
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 158Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 300RPM |
| Dzinēja jauda | 135bhp |
| Darba tilpums | 1836cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Cilindra diametrs | 81.5mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Vidējais | 11.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.