Šis 2.0 MT VR-4 (220 hp) dzinējs tika uzstādīts 6 generation Sedans, ko Mitsubishi ražoja no 1987 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 27 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas tvertnes tilpums | 62litre |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.8litre |
| Degviela | 98 RON |
| Pašmasa | 1380kg |
|---|---|
| Klīrenss | 165mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1460mm |
| Garenbāze | 2600mm |
| Augstums | 1440mm |
| Garums | 4560mm |
| Platums | 1695mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
|---|---|
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
|---|---|
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 294Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Dzinēja jauda | 220bhp |
| Darba tilpums | 1997cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 85mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Vidējais | 13 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.