Šis 2.0 AT (137 hp) dzinējs tika uzstādīts 7 generation Hečbeks, ko Mitsubishi ražoja no 1992 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 28 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 176Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1997cm3 |
| Dzinēja jauda | 137bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 85mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4750RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4620mm |
| Platums | 1730mm |
| Augstums | 1395mm |
| Garenbāze | 2635mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1510mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1505mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 660litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 450litre |
| Pilnā masa | 1800kg |
| Pašmasa | 1245kg |
| Darba tilpums | 555kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.7litre |
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.9second |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Vidējais | 10.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.