Šis 2.0 GTI-V6 MT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 7 generation Hečbeks, ko Mitsubishi ražoja no 1992 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 28 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 179Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1999cm3 |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 750RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 78.4mm |
| Virzuļa gājiens | 69mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4620mm |
| Platums | 1730mm |
| Augstums | 1395mm |
| Garenbāze | 2635mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1510mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1505mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 660litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 450litre |
| Pašmasa | 1285kg |
| Pilnā masa | 1880kg |
| Darba tilpums | 595kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 215km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.1second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Vidējais | 10.7 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.