Šis 1.6 AT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts N13 Hečbeks, ko Nissan ražoja no 1986 līdz 1990. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.6litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520km |
| Degviela | 98 RON |
| Maksimālais ātrums | 158km/h |
| Darba tilpums | 1598cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 125Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 80mm |
| Virzuļa gājiens | 79.5mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 3 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.2m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4030mm |
| Platums | 1640mm |
| Augstums | 1380mm |
| Garenbāze | 2430mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1435mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1430mm |
| Pašmasa | 995kg |
| Pilnā masa | 1435kg |
| Darba tilpums | 420kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 225litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 225litre |
| Permitted road-train weight | 2430kg |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 11.5 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.