Šis 2.5 Xtronic (173 hp) dzinējs tika uzstādīts L33 Sedans, ko Nissan ražoja no 2013 līdz 2016. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4863mm |
| Platums | 1830mm |
| Augstums | 1482mm |
| Garenbāze | 2775mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 474litre |
| Pašmasa | 1482kg |
| Pilnā masa | 1950kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 474litre |
| Darba tilpums | 468kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1040/980kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2488cm3 |
| Dzinēja jauda | 173bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 100mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 234Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 210km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 68litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 670 to 1 130km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Pilsētā | 12.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.2 litri / 100km |
| Vidējais | 9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.