Šis 3.5 Xtronic (249 hp) dzinējs tika uzstādīts L33 Sedans, ko Nissan ražoja no 2013 līdz 2016. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 68litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520 to 970km |
| Degviela | 92 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 230km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.2second |
| Darba tilpums | 3498cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 249bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 312Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 81.4mm |
| Virzuļa gājiens | 95.5mm |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4863mm |
| Platums | 1830mm |
| Augstums | 1486mm |
| Garenbāze | 2775mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1589kg |
| Pilnā masa | 2025kg |
| Darba tilpums | 436kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 474litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 474litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1105/950kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 15.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
| Vidējais | 11.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.