Šis 3.3 AT 4WD (180 hp) dzinējs tika uzstādīts WD22 [Restyling] Apvidus auto, ko Nissan ražoja no 2001 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 12.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 410 to 470km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 192km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14second |
| Darba tilpums | 3275cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 180bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 271Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 91mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4522mm |
| Platums | 1788mm |
| Augstums | 1763mm |
| Garenbāze | 2650mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1524mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1506mm |
| Klīrenss | 220mm |
| Pašmasa | 1620kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1260litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1857litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 17.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 15.2 litri / 100km |
| Vidējais | 16.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.