Šis 3.3 Turbo MT 4WD (210 hp) dzinējs tika uzstādīts WD22 [Restyling] Apvidus auto, ko Nissan ražoja no 2001 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4522mm |
| Platums | 1788mm |
| Augstums | 1763mm |
| Garenbāze | 2650mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1524mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1506mm |
| Klīrenss | 220mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1857litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1260litre |
| Pašmasa | 1620kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3275cm3 |
| Dzinēja jauda | 210bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 91mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 325Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2800RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 210km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 13.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.3litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 380 to 460km |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pilsētā | 18.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 15.7 litri / 100km |
| Vidējais | 17.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.