Šis 1.2 MT (80 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Minivens, ko Opel ražoja no 2003 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 45 |
| Platums | 1620mm |
| Garums | 3535mm |
| Augstums | 1660mm |
| Garenbāze | 2360mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1420mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 240litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 700litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1385mm |
| Pašmasa | 1040kg |
| Pilnā masa | 1435kg |
| Darba tilpums | 395kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 730/745kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1199cm3 |
| Dzinēja jauda | 80bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 110Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 73.4mm |
| Virzuļa gājiens | 72.6mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 155km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 41litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 530 to 750km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Pilsētā | 9.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.6 litri / 100km |
| Vidējais | 7.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.