Šis 1.3 CDTI MT (70 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Minivens, ko Opel ražoja no 2003 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.3litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 41litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 650 to 1 000km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 153km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15second |
| Darba tilpums | 1248cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 70bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 170Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 2 500 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 69.6mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Sēdvietas | 45 |
|---|---|
| Garums | 3535mm |
| Platums | 1620mm |
| Augstums | 1660mm |
| Garenbāze | 2360mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1420mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1385mm |
| Pašmasa | 1040kg |
| Pilnā masa | 1435kg |
| Darba tilpums | 395kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 240litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 700litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 730/745kg |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 7.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.7 litri / 100km |
| Vidējais | 5.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.