Šis 2.2 CDTi MT AWD (184 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Apvidus auto, ko Opel ražoja no 2011 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4596mm |
| Platums | 1850mm |
| Augstums | 1717mm |
| Garenbāze | 2707mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1569mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1576mm |
| Klīrenss | 176mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1420litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 420litre |
| Pašmasa | 1911kg |
| Pilnā masa | 2505kg |
| Darba tilpums | 569kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1250/1350kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2231cm3 |
| Dzinēja jauda | 184bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 96mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 400Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2750RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.6second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 820 to 1 160km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.25m |
| Pilsētā | 9.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.4 litri / 100km |
| Vidējais | 7.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.