Šis 3.0 V6 AT AWD (249 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Apvidus auto, ko Opel ražoja no 2011 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4596mm |
| Platums | 1850mm |
| Augstums | 1761mm |
| Garenbāze | 2707mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1569mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1576mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1420litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 420litre |
| Pašmasa | 1805kg |
| Pilnā masa | 2272kg |
| Darba tilpums | 467kg |
| Permitted road-train weight | 4272kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2997cm3 |
| Dzinēja jauda | 249bhp |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 287Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 198km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.6second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 410 to 820km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.8m |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 19.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.5 litri / 100km |
| Vidējais | 13.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.