Šis 1.6 MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts F [Restyling] Hečbeks (5 durvis), ko Opel ražoja no 1994 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 16 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1688mm |
| Garums | 4051mm |
| Augstums | 1410mm |
| Garenbāze | 2517mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1424mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 390litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1200litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1423mm |
| Pašmasa | 1000kg |
| Pilnā masa | 1525kg |
| Klīrenss | 130mm |
| Darba tilpums | 525kg |
| Permitted road-train weight | 2525kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1598cm3 |
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 125Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2800RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 81.5mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 168km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 52litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 520 to 910km |
| Izmešu standarts | EURO II |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.5m |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 12 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.8 litri / 100km |
| Vidējais | 8.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.