Šis 1.7 TD MT (68 hp) dzinējs tika uzstādīts F [Restyling] Sedans, ko Opel ražoja no 1994 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 16 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 52litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 610 to 1 000km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO II |
| Maksimālais ātrums | 164km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 18.5second |
| Darba tilpums | 1699cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 68bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 132Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2400RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 82.5mm |
| Virzuļa gājiens | 79.5mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.5m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4239mm |
| Platums | 1688mm |
| Augstums | 1410mm |
| Garenbāze | 2517mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1424mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1423mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 1060kg |
| Pilnā masa | 1555kg |
| Darba tilpums | 495kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 500litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 810litre |
| Permitted road-train weight | 2355kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 9.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6 litri / 100km |
| Vidējais | 7.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.