Šis 1.6 AT (101 hp) dzinējs tika uzstādīts F [Restyling] Universālis, ko Opel ražoja no 1994 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 16 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 390 to 690km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO II |
| Maksimālais ātrums | 168km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14second |
| Darba tilpums | 1598cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 101bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 148Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 81.5mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.5m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4278mm |
| Platums | 1688mm |
| Augstums | 1475mm |
| Garenbāze | 2517mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1424mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1423mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 1095kg |
| Pilnā masa | 1615kg |
| Darba tilpums | 520kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 500litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1630litre |
| Permitted road-train weight | 2830kg |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 15.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.6 litri / 100km |
| Vidējais | 11.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.