Šis 2.0 MT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts F GSi hatchback 3-doors, ko Opel ražoja no 1991 līdz 1994. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.7litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 52litre |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO II |
| Maksimālais ātrums | 220km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8second |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 196Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4600RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.5m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4086mm |
| Platums | 1688mm |
| Augstums | 1410mm |
| Garenbāze | 2517mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1424mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1423mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 1095kg |
| Pilnā masa | 1595kg |
| Darba tilpums | 500kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 360litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1200litre |
| Permitted road-train weight | 2795kg |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 9.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.