Šis 1.7 TDS MT (82 hp) dzinējs tika uzstādīts F Sedans, ko Opel ražoja no 1991 līdz 1994. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 13 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.1litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 52litre |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO II |
| Maksimālais ātrums | 173km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.5second |
| Darba tilpums | 1686cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 82bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 168Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2400RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.5m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4239mm |
| Platums | 1688mm |
| Augstums | 1410mm |
| Garenbāze | 2517mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1424mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1423mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 1090kg |
| Pilnā masa | 1580kg |
| Darba tilpums | 490kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 500litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 810litre |
| Permitted road-train weight | 2580kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 7 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.