Šis 1.8 AT (90 hp) dzinējs tika uzstādīts F Universālis, ko Opel ražoja no 1991 līdz 1994. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 145Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1796cm3 |
| Dzinēja jauda | 90bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Monoinjection |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 84.8mm |
| Virzuļa gājiens | 79.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4278mm |
| Platums | 1688mm |
| Augstums | 1475mm |
| Garenbāze | 2517mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1424mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1423mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1630litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 500litre |
| Pašmasa | 1105kg |
| Pilnā masa | 1625kg |
| Darba tilpums | 520kg |
| Permitted road-train weight | 2625kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Izmešu standarts | EURO II |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Dampers, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.5m |
| Vidējais | 10.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.