Šis 2.0 Turbo MT (200 hp) dzinējs tika uzstādīts Family/H [Restyling] Hečbeks (5 durvis), ko Opel ražoja no 2007 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 15 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 262Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 200bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4249mm |
| Platums | 1753mm |
| Augstums | 1460mm |
| Garenbāze | 2614mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1488mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1488mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1295litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 380litre |
| Pašmasa | 1240kg |
| Pilnā masa | 1715kg |
| Darba tilpums | 475kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 875/860kg |
| Permitted road-train weight | 3215kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 230km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 52litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 400 to 730km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.2m |
| Pilsētā | 15.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.5 litri / 100km |
| Vidējais | 11.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.