Šis 2.0 T MT (200 hp) dzinējs tika uzstādīts G Cabriolet 2-doors, ko Opel ražoja no 1998 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 250Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 200bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 94.6mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1950RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4267mm |
| Platums | 1709mm |
| Augstums | 1390mm |
| Garenbāze | 2606mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1474mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1462mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 330litre |
| Pašmasa | 1393kg |
| Pilnā masa | 1765kg |
| Darba tilpums | 372kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 330litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 52litre |
| Maksimālais ātrums | 242km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.1litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 410 to 740km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Pilsētā | 15.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
| Vidējais | 10.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.