Šis 2.0 Turbo MT (200 hp) dzinējs tika uzstādīts G Coupe 2-doors, ko Opel ražoja no 1998 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 25 |
| Garums | 4267mm |
| Platums | 1709mm |
| Augstums | 1390mm |
| Garenbāze | 2606mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1474mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1462mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 1365kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 460litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1150litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 52litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 760km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 245km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.5second |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 200bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 250Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1950up to 1 950 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.55m |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 15 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.2 litri / 100km |
| Vidējais | 10.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.