Šis 1.7 DTi MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts G Sedans (4 durvis), ko Opel ražoja no 1998 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 26 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 165Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 1686cm3 |
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800up to 3 000 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4252mm |
| Platums | 1709mm |
| Augstums | 1425mm |
| Garenbāze | 2606mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1484mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1472mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 890litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 460litre |
| Pašmasa | 1280kg |
| Pilnā masa | 1725kg |
| Darba tilpums | 445kg |
| Permitted road-train weight | 2875kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.5second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 52litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 850 to 1 300km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Pilsētā | 7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.6 litri / 100km |
| Vidējais | 5.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.