Šis 2.0 DTI MT (101 hp) dzinējs tika uzstādīts G Van, ko Opel ražoja no 1998 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Van |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Platums | 1709mm |
| Garums | 4288mm |
| Augstums | 1475mm |
| Garenbāze | 2611mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1484mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1472mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1325kg |
| Pilnā masa | 1860kg |
| Darba tilpums | 535kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1995cm3 |
| Dzinēja jauda | 101bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 300RPM |
| Maksimālais griezes moments | 230Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1950up to 2 500 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 183km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 52litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 680 to 1 080km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Pilsētā | 8.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.5 litri / 100km |
| Vidējais | 6.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.