Šis 2.0 MT (136 hp) dzinējs tika uzstādīts G Universālis (5 durvis), ko Opel ražoja no 1998 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 29 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4288mm |
| Platums | 1709mm |
| Augstums | 1465mm |
| Garenbāze | 2611mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1484mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1472mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1500litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 480litre |
| Pašmasa | 1275kg |
| Pilnā masa | 1750kg |
| Darba tilpums | 475kg |
| Permitted road-train weight | 3050kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 136bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 188Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3400RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 203km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 52litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 430 to 760km |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Pilsētā | 14.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.2 litri / 100km |
| Vidējais | 10.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.