Šis 1.7 CDTI MT (100 hp) dzinējs tika uzstādīts H Hečbeks (5 durvis), ko Opel ražoja no 2004 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 18 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 52litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 810 to 1 240km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 181km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.3second |
| Darba tilpums | 1686cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 100bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 240Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2300RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.2m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4249mm |
| Platums | 1753mm |
| Augstums | 1460mm |
| Garenbāze | 2614mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1488mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1488mm |
| Pašmasa | 1230kg |
| Pilnā masa | 1705kg |
| Darba tilpums | 475kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 380litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1295litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 870/860kg |
| Permitted road-train weight | 3105kg |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 7.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.8 litri / 100km |
| Vidējais | 5.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.