Šis 1.8 AT (125 hp) dzinējs tika uzstādīts H Universālis, ko Opel ražoja no 2004 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 16 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 170Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1796cm3 |
| Dzinēja jauda | 125bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 80.5mm |
| Virzuļa gājiens | 88.2mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4515mm |
| Platums | 1753mm |
| Augstums | 1500mm |
| Garenbāze | 2703mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1488mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1488mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1590litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 500litre |
| Pilnā masa | 1805kg |
| Pašmasa | 1280kg |
| Darba tilpums | 525kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 880/940kg |
| Permitted road-train weight | 3055kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 188km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 52litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 460 to 830km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.5m |
| Pilsētā | 13.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.6 litri / 100km |
| Vidējais | 9.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.