Šis 1.6 MT (115 hp) dzinējs tika uzstādīts J [Restyling] Hečbeks (5 durvis), ko Opel ražoja no 2012 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 25 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Izmešu standarts | EURO V |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 56litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.3litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.7litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.7second |
| Maksimālais ātrums | 188km/h |
| Degviela | 98 RON |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 640 to 1 060km |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | semi dependent |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
|---|---|
| Virzuļa gājiens | 81.5mm |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 155Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Dzinēja jauda | 115bhp |
| Darba tilpums | 1598cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1551mm |
|---|---|
| Priekšējā šķērsbāze | 1541mm |
| Garenbāze | 2685mm |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4419mm |
| Platums | 1814mm |
| Augstums | 1510mm |
| Pilsētā | 10.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.4 litri / 100km |
| Vidējais | 7.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.