Šis 1.6 Turbo MT (180 hp) dzinējs tika uzstādīts J [Restyling] Sedans, ko Opel ražoja no 2012 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 15 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 56litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 640 to 1 000km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 223km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.7second |
| Darba tilpums | 1598cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 180bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 230Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2200up to 5 400 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 81.5mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.5m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4658mm |
| Platums | 1814mm |
| Augstums | 1500mm |
| Garenbāze | 2685mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1541mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1551mm |
| Pašmasa | 1471kg |
| Pilnā masa | 1980kg |
| Darba tilpums | 509kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 460litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1010litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1055/950kg |
| Permitted road-train weight | 3480kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 10.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.7 litri / 100km |
| Vidējais | 8.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.