Šis 1.7 CDTI MT (110 hp) dzinējs tika uzstādīts J Hečbeks (5 durvis), ko Opel ražoja no 2009 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 21 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 5.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 56litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 980 to 1 370km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 181km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.6second |
| Darba tilpums | 1686cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 110bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 260Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1700up to 2 550 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4419mm |
| Platums | 1814mm |
| Augstums | 1510mm |
| Garenbāze | 2685mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1544mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1558mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1571kg |
| Pilnā masa | 2030kg |
| Darba tilpums | 459kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 370litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1235litre |
| Permitted road-train weight | 3230kg |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 6.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.7 litri / 100km |
| Vidējais | 5.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.