Šis 2.0 AT (116 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Kupeja, ko Opel ražoja no 1994 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4492mm |
| Platums | 1688mm |
| Augstums | 1320mm |
| Garenbāze | 2600mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1426mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1446mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 980litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 300litre |
| Pilnā masa | 1635kg |
| Pašmasa | 1220kg |
| Darba tilpums | 415kg |
| Permitted road-train weight | 2830kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 116bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 170Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2600RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12second |
| Degvielas tvertnes tilpums | 63litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.1litre |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.45m |
| Vidējais | 9.7 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.