Šis 2.5 AT (170 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Kupeja, ko Opel ražoja no 1994 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4492mm |
| Platums | 1688mm |
| Augstums | 1320mm |
| Garenbāze | 2600mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1426mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1446mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 980litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 300litre |
| Pašmasa | 1350kg |
| Pilnā masa | 1795kg |
| Darba tilpums | 445kg |
| Permitted road-train weight | 3145kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2498cm3 |
| Dzinēja jauda | 170bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 81.6mm |
| Virzuļa gājiens | 79.6mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 227Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 234km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 63litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 400 to 740km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.45m |
| Pilsētā | 19.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.2 litri / 100km |
| Vidējais | 13.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.