Šis 1.7D MT (60 hp) dzinējs tika uzstādīts B Van, ko Opel ražoja no 1993 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 640 to 930km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 142km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 20second |
| Darba tilpums | 1686cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 60bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 108Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2600RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4230mm |
| Platums | 1686mm |
| Augstums | 1805mm |
| Garenbāze | 2480mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1387mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1427mm |
| Pašmasa | 1030kg |
| Pilnā masa | 1530kg |
| Darba tilpums | 500kg |
| Cargo compartment volume | 3.1m3 |
| Virsbūves tips | Van |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.2 litri / 100km |
| Vidējais | 8.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.