Šis 1.6 CNG MT (94 hp) dzinējs tika uzstādīts C [Restyling] Tour minivan 5-doors, ko Opel ražoja no 2005 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1684mm |
| Garums | 4332mm |
| Augstums | 1801mm |
| Garenbāze | 2716mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1417mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 3050litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1440mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1367kg |
| Pilnā masa | 1900kg |
| Darba tilpums | 533kg |
| Permitted road-train weight | 2650kg |
| Dzinēja tips | CNG |
|---|---|
| Darba tilpums | 1598cm3 |
| Dzinēja jauda | 94bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 133Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 79mm |
| Virzuļa gājiens | 81.5mm |
| Degviela | CNG |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 52litre |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Priekšējā piekare | Strut, Wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms, Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.25m |
| Vidējais | 10.3 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.