Šis 1.5 TD MT (67 hp) dzinējs tika uzstādīts A Hečbeks (3 durvis), ko Opel ražoja no 1982 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 132Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 1488cm3 |
| Dzinēja jauda | 67bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 76mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2600RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3730mm |
| Platums | 1610mm |
| Augstums | 1435mm |
| Garenbāze | 2445mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1385mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1390mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1150litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 260litre |
| Pašmasa | 930kg |
| Pilnā masa | 1410kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 46litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 770 to 1 150km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 6.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.6 litri / 100km |
| Vidējais | 5.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.