Šis 1.0 MT (45 hp) dzinējs tika uzstādīts A Hečbeks (3 durvis), ko Opel ražoja no 1982 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 68Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 993cm3 |
| Dzinēja jauda | 45bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 72mm |
| Virzuļa gājiens | 61mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2600RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3650mm |
| Platums | 1535mm |
| Augstums | 1375mm |
| Garenbāze | 3650mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1535mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1540mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 845litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 845litre |
| Pašmasa | 760kg |
| Pilnā masa | 1255kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 19.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 44litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 630 to 1 100km |
| Maksimālais ātrums | 140km/h |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 8.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.8 litri / 100km |
| Vidējais | 7.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.