Šis 1.4i AT (60 hp) dzinējs tika uzstādīts B Hečbeks (3 durvis), ko Opel ražoja no 1993 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 46litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 390 to 690km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 145km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 18.5second |
| Darba tilpums | 1389cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 60bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 103Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Monoinjection |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 77.6mm |
| Virzuļa gājiens | 73.4mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.5m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3729mm |
| Platums | 1608mm |
| Augstums | 1420mm |
| Garenbāze | 2443mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1387mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1388mm |
| Klīrenss | 136mm |
| Pašmasa | 850kg |
| Pilnā masa | 1350kg |
| Darba tilpums | 500kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 260litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1050litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 14 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8 litri / 100km |
| Vidējais | 10.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.