Šis 1.5 D MT (50 hp) dzinējs tika uzstādīts B Hečbeks (3 durvis), ko Opel ražoja no 1993 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 90Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 1488cm3 |
| Dzinēja jauda | 50bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 76mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2400RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3729mm |
| Platums | 1608mm |
| Augstums | 1420mm |
| Garenbāze | 2443mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1387mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1388mm |
| Klīrenss | 136mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1050litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 260litre |
| Pašmasa | 865kg |
| Pilnā masa | 1360kg |
| Darba tilpums | 495kg |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 150km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 19.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 46litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 770 to 1 150km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.5m |
| Pilsētā | 6.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.6 litri / 100km |
| Vidējais | 6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.