Šis 1.8 MT (90 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko Peugeot ražoja no 1996 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1720mm |
| Garums | 4140mm |
| Augstums | 1870mm |
| Garenbāze | 2690mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1420mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 664litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2780litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1440mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1245kg |
| Pilnā masa | 1780kg |
| Darba tilpums | 535kg |
| Permitted road-train weight | 2900kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1761cm3 |
| Dzinēja jauda | 90bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 147Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 81mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2600RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.4second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 460 to 770km |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.55m |
| Pilsētā | 14.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.5 litri / 100km |
| Vidējais | 10.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.