Šis 1.6 MT (109 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko Peugeot ražoja no 1996 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1720mm |
| Garums | 4140mm |
| Augstums | 1870mm |
| Garenbāze | 2690mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1420mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 664litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2780litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1440mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1260kg |
| Pilnā masa | 1780kg |
| Darba tilpums | 520kg |
| Permitted road-train weight | 2880kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1587cm3 |
| Dzinēja jauda | 109bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 147Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 78.5mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 172km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.7second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 890km |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.55m |
| Pilsētā | 11.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.4 litri / 100km |
| Vidējais | 8.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.